PlayStation z nową reklamą! Sony szykuje się na okres świąteczny

PlayStation reklama

Okres świąteczny to dla gamingowych firm czas ogromnej sprzedaży. Nic więc dziwnego, że Sony opublikowało właśnie nową reklamę. Jej cechą przewodnią są rzecz jasna gry first-party PlayStation.

Nowa reklama PlayStation

Reklama PlayStation

W nowej reklamie PlayStation widzimy aktorkę, która wciela się w role znane nam z kluczowych gier PlayStation, m.in. Returnal czy The Last of Us. Nie zabrakło także pojawienia się Petera Parkera i Milesa Moralesa.

Wydaje się więc, że Sony oficjalnie wkracza w okres świąteczny. Na ten rok firma przygotowała sporą nowość, bo mowa o zapowiedzianym niedawno PS5 Slim.

Co warte wspomnienia, konsola trafi do sprzedaży w ciekawym zestawie. Dostaniemy bowiem do niej całkiem ciekawy gratis, jakim jest Call of Duty: Modern Warfare 3.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Niestety nadal nie wiadomo, kiedy PS5 Slim dołączy do oferty polskich sklepów. Możemy się jednak spodziewać, że stanie się to jeszcze właśnie przed Świętami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.