Pogrzeb Assassin’s Creed nadchodzi. Fani chcą pożegnać się z grami przed wyłączeniem serwerów

Assassin's Creed 3

Ubisoft za kilka tygodni wyłączy serwery w takich produkcjach, jak Assassin’s Creed 3, Assassin’s Creed Brotherhood czy Assassin’s Creed Revelations. Patrząc na wielki sukces dotyczący pożegnania Red Dead Online, społeczność wokół serii o zakapturzonych zabójcach nie chce być gorsza i także zorganizuje pogrzeby poszczególnych odsłon marki.

Assassin’s Creed 3, Revelations i Brotherhood także otrzymają swoje pogrzeby

Assassin’s Creed 3 – trailer

Jak wynika z postu na Reddicie, w pierwszej kolejności zostanie pożegnany Assassin’s Creed Brotherhood. Uroczystość ma odbyć się 23 i 24 lipca oraz 29 i 30 lipca o godzinie 21:00 czasu polskiego. Fani postawili na ten tytuł, ponieważ był on pierwszym z serii, który oferował rozgrywkę sieciową.

Kolejne dwa weekendy, czyli 6 i 7 sierpnia oraz 13 i 14 sierpnia, zostaną przeznaczone dla Assassin’s Creed Revelations, który zakończył trylogię asasyna o imieniu Ezio. Z kolei w dniach 19 i 20 oraz 26 i 27 sierpnia przyjdzie czas na ostatnią zabawę w Assassin’s Creed 3.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Społeczność nawołuje wszystkich fanów serii do zalogowania się na serwerach w wyznaczonych porach, aby z „pogrzebów” zrobić wydarzenie na ogromną skalę. Owa uroczystość wokół Red Dead Online udała się, więc możliwe, że i przy Assassin’s Creed będzie podobnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z