W tym roku pokazów gier będzie mniej, ale za to będą konkretniejsze – uważa Geoff Keighley

Summer Game Fest 2022

Już w następnym miesiącu ruszy machina letnich wydarzeń w branży gier wideo. Spora część najważniejszych wydawców szykuje swoje listy gier, które szerzej przedstawi już w nadchodzących tygodniach, podczas specjalnych pokazów – takich jak Summer Game Fest, którego hostem będzie Geoff Keighley.

REKLAMA

Pokazy gier w 2022 roku mają być konkretne

Wymieniony wyżej prezenter uważa, że wydawcy wyciągnęli lekcje z poprzedniego roku i nie będą zapraszali na eventy, na których zostanie przedstawione wyłącznie kilka mało znaczących gier. Zamiast tego firmy te będą próbować dołączyć do jednego z większych wydarzeń, wciskając swoją ofertę, chociażby do wymienionego już wyżej Summer Game Fest 2022. Sprawi to, że pokazów będzie mniej, a te, które zostaną, będą konkretniejsze.

Geoff Keighley w wypowiedzi wspomina o eventach Capcomu czy Square Enix z zeszłorocznego okresu letniego, których transmisje był dość rozczarowujące. Kanadyjczyk nie chciałby, aby ta sytuacja się powtórzyła, jednocześnie wspominając, że przyszły miesiąc dla fanów gier będzie bardzo interesujący.

Sprawdź także: Świetne okazje na Xbox Game Pass

W tym miejscu warto wspomnieć, że Summer Game Fest 2022 odbędzie się 9 czerwca, a Xbox & Bethesda Showcase (ogromne wydarzenie Microsoftu) trzy dni później, 12 czerwca. Nie można zapomnieć także o PC Gaming Show 2022 planowanym na ten sam dzień, co show Phila Spencera.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!