God of War Ragnarok będzie olbrzymi, również na naszych dyskach. Grę można już pobierać

God of War Ragnarok

Posiadając preorder God of War: Ragnarok możemy zacząć wstępnie pobierać pliki gry. Warto zabrać się za to już teraz, by na premierę nie musieć czekać, aż konsola „zassie” tę ogromną produkcję. Kolejna przygoda Kratosa i jego syna zajmie na naszym dysku naprawdę sporo miejsca.

Preload God of War Ragnarok już dostępny – waga gry jest naprawdę spora

Najnowsze wideo, przedstawiające tworzenie postaci i stworów, jakie spotkamy w grze.

Dzisiaj oficjalnie możemy wstępnie ściągnąć God of War: Ragnarok, a rozmiar tego tytułu nie pozostawia złudzeń — zawartości będzie sporo. Warto dodać, że przy premierze prawdopodobnie pojawi się też patch premierowy, który nieco zwiększy wymagane miejsce na dysku.

Waga God of War Ragnarok:

  • PS4 – 118,52 GB
  • PS5 – 84 GB

Trzeba przyznać, że Santa Monica Studio ma rozmach. Dla porównania God of War z 2018 roku zajmował ok. 45 GB. W wypadku kontynuacji rozmiar gry będzie znacznie większy. W ramach rozgrywki przemierzymy wszystkie dziewięć światów mitologii nordyckiej.

Zobacz też: Gimbal do telefonu

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera God of War: Ragnarok odbędzie się 9 listopada 2022 roku, a recenzje gry pojawią się niemal tydzień wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najgorętsza premiera tego okresu.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.