God of War Ragnarok będzie olbrzymi, również na naszych dyskach. Grę można już pobierać

God of War Ragnarok

Posiadając preorder God of War: Ragnarok możemy zacząć wstępnie pobierać pliki gry. Warto zabrać się za to już teraz, by na premierę nie musieć czekać, aż konsola „zassie” tę ogromną produkcję. Kolejna przygoda Kratosa i jego syna zajmie na naszym dysku naprawdę sporo miejsca.

Preload God of War Ragnarok już dostępny – waga gry jest naprawdę spora

Najnowsze wideo, przedstawiające tworzenie postaci i stworów, jakie spotkamy w grze.

Dzisiaj oficjalnie możemy wstępnie ściągnąć God of War: Ragnarok, a rozmiar tego tytułu nie pozostawia złudzeń — zawartości będzie sporo. Warto dodać, że przy premierze prawdopodobnie pojawi się też patch premierowy, który nieco zwiększy wymagane miejsce na dysku.

Waga God of War Ragnarok:

  • PS4 – 118,52 GB
  • PS5 – 84 GB

Trzeba przyznać, że Santa Monica Studio ma rozmach. Dla porównania God of War z 2018 roku zajmował ok. 45 GB. W wypadku kontynuacji rozmiar gry będzie znacznie większy. W ramach rozgrywki przemierzymy wszystkie dziewięć światów mitologii nordyckiej.

Zobacz też: Gimbal do telefonu

Premiera God of War: Ragnarok odbędzie się 9 listopada 2022 roku, a recenzje gry pojawią się niemal tydzień wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najgorętsza premiera tego okresu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z