Niezwykle wyczekiwany horror od dzisiaj w Xbox Game Pass! A wraz z nim niekonwencjonalny indyk

Xbox Game Pass

Kilka dni temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca 2023. Niedługo później do abonamentu trafiły trzy nowe gry, a dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w subskrypcji lądują dwa tytuły. Jeden z nich to bardzo wyczekiwany horror, drugi zaś jest niekonwencjonalnym indykiem.

Premiera Amnesia: The Bunker w Xbox Game Pass, Hypnospace Outlaw też trafia do subskrypcji

Zwiastun fabularny Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker to kolejny survival horror od weteranów gatunku z Frictional Games. Akcja gry rozgrywa się w bunkrze z okresu I wojny światowej, a jej głównym bohaterem jest francuski żołnierz imieniem Henri. Zadaniem mężczyzny jest nic innego jak przetrwanie, bowiem w tytułowym bunkrze grasuje przerażająca bestia, a także roi się w nim od potworów „mniejszego kalibru”. Co ciekawe, świat najnowszej Amnesii jest półotwarty, a pierwsze recenzje gry zwiastują naprawdę udany horror.

Zwiastun Hypnospace Outlaw

Z kolei Hypnospace Outlaw jest bardzo unikalną grą indie, której akcja rozgrywa się w surrealistycznym świecie. Wcielamy się tu w postać strażnika internetowej symulacji Hypnospace, do której ludzie mają dostęp tylko podczas snu. Naszym zadaniem będzie pilnowanie porządku w tej przedziwnej rzeczywistości, a także eksplorowanie jej najciemniejszych zakamarków.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Hypnospace Outlaw jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Amnesia: The Bunker zawita do abonamentu trochę później, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Amnesia: The Bunker (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Hypnospace Outlaw (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
Kup Xbox Series X

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja oferty Game Passa jest naprawdę niezła. Zamierzacie sprawdzić którąś z nowości? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.