Wo Long: Fallen Dynasty z datą premiery — gra ukaże się na rynku za kilka miesięcy

Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty to jedna z najbardziej oczekiwanych gier rodem z Japonii. Ta interesująca produkcja trafi na rynek już w przyszłym roku. Twórcy wreszcie ogłosili konkretną datę premiery swojego dzieła, które trafi na konsole oraz PC — w tym również do abonamentu Xbox Game Pass!

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje w marcu

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty to nadchodząca produkcja, za którą odpowiada Team Ninja. Studio zapewniło, że ich gra będzie ekscytująca, ale też bardzo wymagająca — nic dziwnego, skoro deweloperzy przyzwyczaili już fanów do takiego stanu rzeczy w przypadku swoich tytułów. Ich najnowsze dzieło będzie mieć swoją premierę 3 marca 2023 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Wo Long: Fallen Dynasty ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Co ciekawe, gra zadebiutuje w dniu premiery również w usłudze Xbox Game Pass, z czego bardzo zadowoleni są jej twórcy. Okazuje się, że początek przyszłego roku przyniesie graczom całą masę świetnych premier. Na rynku ukaże się wówczas m.in. Dead Space Remake.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!