Premierowy zwiastun World of Warcraft Dragonflight. Można już grać nową klasą!

World of Warcraft Dragonflight

Od premiery nowej ekspansji World of Warcraft dzielą nas już tylko niecałe dwa tygodnie. Z okazji zbliżającego się debiutu Blizzard wprowadził do gry tzw. „pre-patch”. Gracze mogą już tworzyć swoje Dracthyry i rozpocząć levelowanie nowej klasy postaci.

Zwiastun World of Warcraft Dragonflight przypomina o nadchodzącej premierze

Premierowy zwiastun World of Warcraft Dragonflight

Pre-patch to wieloletnia tradycja w procesie produkcji World of Warcraft. Zanim pełna wersja dodatku ujrzy światło dzienne, wypuszcza się mniejszą aktualizację, która pozwala graczom przygotować się do zbliżającej się ekspansji.

Aktualizacja ta trafiła właśnie na serwery World of Warcraft i jej głównym bohaterem jest oczywiście Dracthyr. Szczęśliwi posiadacze preordera Dragonflighta mogą stworzyć Evokera, nową klasę postaci, i rozpocząć jego levelowanie. Ponadto aktywne jest specjalne wydarzenie Primal Storms pozwalające na szybkie zdobycie ekwipunku na nowej postaci.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do World of Tanks

World of Warcraft Dragonflight zadebiutuje 28 listopada. Fani MMORPG mają jeszcze niecałe dwa tygodnie, żeby przetestować nową klasę postaci, zapoznać się z częścią wprowadzonych przez Blizzard zmian i przygotować się na nową kampanię.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z