Prezentacja Starfield coraz bliżej. Bethesda ma niedługo zapowiedzieć wyczekiwane przez fanów wydarzenie

Starfield

Czyżby gracze mieli wreszcie zobaczyć w akcji Starfield? Według najnowszych plotek Bethesda szykuje się właśnie do zapowiedzi opóźnionego wydarzenia.

Oficjalna prezentacja Starfield

Rok 2023 dla fanów Starfield zaczął się całkiem dobrze. Plotki sugerowały, że premiera gry ma nastąpić w pierwszej połowie tego roku. Potem opóźniono jednak oficjalną prezentację i zaczęły się spekulacje, czy faktycznie produkcja Bethesdy zadebiutuje tak szybko.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowe informacje na temat przyszłości Starfield pochodzą od Andy’ego Robinsona z VGC. Według jego źródeł zapowiedź prezentacji gry może nastąpić w tym tygodniu. Bethesda zaplanowała podobno całe wydarzenie na początku marca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Jeżeli prezentacja Starfield faktycznie odbędzie się już niedługo, będzie to bardzo ważne wydarzenie dla tego tytułu. Spodziewamy się po nim obszernych fragmentów rozgrywki, szczegółów na temat podstawowych mechanik gry oraz potwierdzenia daty premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.