Prezentacja Starfield coraz bliżej. Bethesda ma niedługo zapowiedzieć wyczekiwane przez fanów wydarzenie

Starfield

Czyżby gracze mieli wreszcie zobaczyć w akcji Starfield? Według najnowszych plotek Bethesda szykuje się właśnie do zapowiedzi opóźnionego wydarzenia.

REKLAMA

Oficjalna prezentacja Starfield

I hear the announcement for the Starfield showcase is imminent 👀

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) February 24, 2023

I hear the announcement for the Starfield showcase is imminent 👀

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) February 24, 2023

Rok 2023 dla fanów Starfield zaczął się całkiem dobrze. Plotki sugerowały, że premiera gry ma nastąpić w pierwszej połowie tego roku. Potem opóźniono jednak oficjalną prezentację i zaczęły się spekulacje, czy faktycznie produkcja Bethesdy zadebiutuje tak szybko.

Nowe informacje na temat przyszłości Starfield pochodzą od Andy’ego Robinsona z VGC. Według jego źródeł zapowiedź prezentacji gry może nastąpić w tym tygodniu. Bethesda zaplanowała podobno całe wydarzenie na początku marca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Jeżeli prezentacja Starfield faktycznie odbędzie się już niedługo, będzie to bardzo ważne wydarzenie dla tego tytułu. Spodziewamy się po nim obszernych fragmentów rozgrywki, szczegółów na temat podstawowych mechanik gry oraz potwierdzenia daty premiery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!