Ubisoft przerywa milczenie w sprawie Prince of Persia: Piaski Czasu Remake. Do premiery długa droga

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

W listopadzie ubiegłego roku Ubisoft poinformował, że prace nad Prince of Persia: Piaski Czasu Remake cały czas trwają, ale nowy termin premiery zostanie ujawniony, gdy deweloperzy będą na to gotowi. W ostatnich miesiącach fani nie doczekali się jednak żadnych szczegółów na temat wspomnianego tytułu. Tymczasem francuska firma postanowiła przerwać milczenie i ujawniła, na jakim etapie produkcji znajduje się obecnie odświeżona wersja Piasków Czasu.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake wciąż powstaje, ale gra znajduje się obecnie w fazie koncepcyjnej

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake – zwiastun z Ubisoft Forward 2020

Ubisoft poinformował, że remake Prince of Persia: Piaski Czasu znajduje się w tym momencie w fazie koncepcyjnej. Za produkcję cały czas odpowiada natomiast studio Ubisoft Montréal, które obecnie „ustala priorytety, tworzy prototypy i testuje elementy rozgrywki”. Deweloperzy cały czas kompletują również zespół, który będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój odświeżonej wersji Piasków Czasu.

Fani z pewnością liczyli na nieco bardziej pozytywne wiadomości. Tymczasem wygląda na to, że miłośnicy serii Prince of Persia muszą uzbroić się w cierpliwość. Fakt, że remake Prince of Persia: Piaski Czasu znajduje się w fazie koncepcyjnej, oznacza, że na premierę gry będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Pozostaje mieć nadzieję, że Ubisoft Montréal stanie na wysokości zadania i dostarczy na rynek wartą uwagi produkcję.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu miał zadebiutować na PC, PlayStation 4 i Xbox One w ubiegłym roku fiskalnym. Już w czerwcu 2022 roku francuska firma poinformowała jednak, że premiera odświeżonej wersji Piasków Czasu nie odbędzie się w planowanym terminie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.