Prince of Persia: The Lost Crown ozłocone! Ubisoft potwierdza, że gra jest gotowa na premierę

Prince of Persia: The Lost Crown

Jeszcze niedawno Ubisoft chwalił się nowym gameplayem z Prince of Persia: The Lost Crown, a teraz wszyscy fani serii otrzymali fantastyczną wiadomość. Tytuł osiągnął złoty status, co oznacza, że gra jest gotowa na premierę!

Prince of Persia: The Lost Crown osiągnęło złoty status

Ubisoft w swoich mediach społecznościowych pochwalił się, że Prince of Persia: The Lost Crown osiągnęło złoty status. Oznacza to, że prace nad tytułem zostały ukończone, a produkcja fizycznych wersji została rozpoczęta, by pudełka z grą zdążyły trafić na półki sklepowe w dniu premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Prince of Persia: The Lost Crown osiągnęło złoty status!

Nie możemy się doczekać, aż gra trafi w ręce graczy, by odkryli Persję wraz z Sargonem.

Wasza podróż rozpocznie się 18 stycznia!

Ubisoft

Warto dodać, że fani będą mogli przetestować produkcję przed premierą. Ubisoft w trakcie ceremonii wręczenia nagród The Game Awards 2023 zapowiedział, że 11 stycznia opublikuje wersję demo gry. Oznacza to, że wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z tytułem aż na 7 dni przed jego premierą, by móc łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

Zobacz też: Gry bez konieczności dostępu do internetu

Prince of Persia: The Lost Crown swoją premierę ma 18 stycznia 2024 roku. Gra fabularnie jest rebootem serii, a stylem rozgrywki nawiązuje do pierwszych osłon, projektowanych jeszcze przez oryginalnego twórcę — Jordana Mechnera. Tytuł ukaże się na PS5, Xbox Series X|S, PC, Nintendo Switch oraz PS4 i Xbox One.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.