Grudniowe gry w ramach PS Plus Essential są już dostępne do pobrania!

ps plus

Niewiele ponad tydzień temu w internecie pojawiła się lista gier, które pojawią się w ramach grudniowego PS Plus Essential. Dzisiaj możemy oficjalnie ogłosić, że wszystkie wymienione produkcje są już dostępne do pobrania. W ręce abonentów oddane zostały trzy interesujące tytuły, które powinny przypaść do gustu większości.

Gry w PS Plus Essential na grudzień 2022 dostępne do pobrania

Biomutant — zwiastun wersji na PS5

Jak niemal zawsze, w grudniu do PS Plus Essential zawitały trzy nowe produkcje. Warto zawczasu przypisać je do swojego konta. Zestawienie prezentuje się następująco:

  1. Mass Effect Legendary Edition
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Biomutant
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Divine Knockout
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Gier spod szyldu Mass Effect nie trzeba raczej przedstawiać szerokiej publice; dość powiedzieć, że w ramach wymienionej wyżej oferty otrzymujemy dostęp do całej trylogii popularnych produkcji studia BioWare. Biomutant zaś powinien przypaść do gustu wszystkim fanom otwartych światów i nieliniowej rozgrywki. Co ważne, posiadacze PlayStation 5 mogą skorzystać z next-genowej łatki, która jeszcze bardziej upiększa ten tytuł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Divine Knockout zaś jedną z niewielu gier, które w dniu premiery trafiają do abonamentu sony. Jest to bijatyka z elementami platformówki, która szczególnie zainteresuje osoby lubujące się w tytułach typu Super Smash Bros. Za wydanie tej pozycji odpowiada Hi-Rez Studios, które ma na swoim koncie takie produkcje jak Paladins czy Smite.

Nie ma co ukrywać — Sony przygotowało w grudniu naprawdę solidne tytuły. Wymienione wyżej pozycje dostępne będą do pobrania do 2 stycznia 2023 roku. Niebawem też Japończycy powinni ogłosić kolejne produkcje zmierzające do katalogu PS Plus Extra i Premium, więc wyczekujcie kolejnych newsów!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.