PS Plus Essential na wrzesień już dostępne. Opłacający mogą pobrać za darmo m.in. NFS Heat

PS Plus Logo

W minioną środę ujawniono wrześniową ofertę PS Plus Essential oraz Extra. W obu przypadkach otrzymamy wyjątkowe gry, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, klienci opłacający najtańszy plan usługi Sony mogą już pobierać produkcje wchodzące w jej skład na wrzesień 2022.

REKLAMA

Need for Speed Heat i więcej we wrześniowym PS Plus Essential

Need for Speed Heat – trailer

Oznacza to, że od dzisiaj każdy posiadacz konsol PlayStation 4 lub 5 może zapoznać się z wrześniową ofertą PS Plus Essential, która prezentuje się w następujący sposób:

  1. Toem (wersja PS5)
  2. Granblue Fantasy Versus (wersja PS4)
  3. Need for Speed Heat (wersja PS4)

Najciekawszy z tego zestawienia jest oczywiście Need for Speed Heat, czyli najnowsza wyścigówka z kultowej serii od Electronic Arts. Oprócz dopracowanego, zręcznościowego modelu jazdy możemy przeżyć również ciekawą fabułę, w której nie brakuje zwrotów akcji czy różnorodnych zawodów. Ścigałkę wyróżnia także rozbudowany system tuningowania samochodów.

Przeczytaj też: Gry na PS3

Oferta PS Plus Essential na wrzesień jest dostępna do pobrania do 3 października 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!