Gry w PS Plus na marzec 2023 już dostępne do pobrania! Sony oferuje w tym miesiącu mocarne pozycje

PS Plus

Podczas ostatniego wydarzenia State of Play Sony zaskoczyło wszystkich i oficjalnie opublikowało marcową listę gier w PS Plus Essential. Wszystkie wspomniane pozycje są od dziś oficjalnie dostępne do pobrania. Tytuły są naprawdę ciekawe, dlatego warto zawczasu przypisać je sobie do konta.

REKLAMA

Gry z PS Plus Essential na marzec 2023 już dostępne

Battlefield 2042 — trailer

Zgodnie z comiesięcznym zwyczajem posiadacze każdej wersji abonamentu PS Plus mogą odebrać kolejną porcję darmowych gier. Jak w większości przypadków mowa tutaj o trzech tytułach, lecz w tym miesiącu mowa o naprawdę interesujących pozycjach jak chociażby Battlefield 2042. Pełne zestawienie tytułów dostępnych w ramach PS Plus Essential prezentuje się następująco:

  1. Battlefield 2042 w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Minecraft Dungeons w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Code Vein w PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry VR

Poza wspomnianym wyżej Battlefield 2042 warto także zwrócić uwagę na Minecraft Dungeons czy Code Vein, które jawią się nie mniej interesująco. Poza tym warto mieć na uwadzę, że to nie koniec bonusów, bo posiadacze PS Plus Extra i Premium w tym miesiącu zyskają dostęp do m.in. Ghostwire Tokyo czy Immortals Fenyx Rising.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!