Sony potwierdza: PS Plus Premium i Extra z nowymi grami co miesiąc. Niektóre tytuły będą też usuwane

PS Plus

Od zapowiedzi nowego PS Plus minęło już trochę czasu, ale dopiero wczoraj poznaliśmy polskie ceny poszczególnych wariantów subskrypcji Sony. Dzisiaj Japończycy zdradzili kolejny element układanki, potwierdzając, że w PS Plus Premium i Extra każdego miesiąca będą lądować nowe gry. Jednocześnie korporacja poinformowała, że wybrane produkcje czasami będą usuwane.

Nowe PS Plus z nowymi grami co miesiąc

PlayStation Plus
PlayStation Plus

Sony jest zajęte przygotowaniami do premiery nowego PlayStation Plus. Przebudowana oferta zadebiutuje w Polsce 22 czerwca, natomiast firma już rozsyła maile do wybranych klientów i informuje w nich o tym, jak będzie działać cała usługa. Wiadomości nie zawierają niczego nowego poza informacją, że każdego miesiąca biblioteka PS Plus Premium i PS Plus Extra będzie się rozrastać o nowe gry. Firma zaznaczyła też, że czasami niektóre produkcje będą usuwane z subskrypcji.

Przeczytaj też: PS Plus Premium jednak trafi do Polski

Mówiąc prościej, Sony przyjmuje taktykę Microsoftu — nowe plany PS Plus będą prowadzone na takiej samej zasadzie, jak Xbox Game Pass. Większość z nas spodziewała się, że właśnie tak będzie to wyglądać, ale dopiero dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. W dalszym ciągu nie wiadomo jednak, jakie tytuły znajdą się w bibliotece usługi Sony na samym początku, ale zapewne także i w tym temacie firma już niedługo się wypowie. Myślicie, że nowe PS Plus ma szansę stanąć do równej walki z Game Passem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z