PS5 dostanie zestaw z Call of Duty Modern Warfare 3! Zwiastun gry zdradza plany Sony na specjalny pakiet

ps5 call of duty modern warfare 3

Premiera Call of Duty Modern Warfare 3 zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio mogliśmy rzucić okiem na nowy gameplay prezentujący tryb Zombies, a także poznać więcej szczegółów między innymi na temat map, sprzętu czy ekwipunku. Jak zauważył CharlieIntel, gracze doczekają się również zestawu PS5 z Call of Duty Modern Warfare 3.

Sony szykuje zestaw PS5 z Call of Duty Modern Warfare 3

Profil CharlieIntel podzielił się na platformie X ciekawym spostrzeżeniem. Okazuje się bowiem, że w końcowych sekundach zwiastuna Call of Duty Modern Warfare 3 na PlayStation została zawarta wzmianka o zestawie PS5 ze wspomnianą strzelanką. Trailer, o którym mowa, dotyczy pakietu Lockpick Operator, który otrzymają osoby kupujące grę w przedsprzedaży.

Specjalny zestaw PS5 powinien więc zawierać skórkę operatora Van Goated Lockpick oraz schematy broni AMRican Gothic i Starry Knife. Posiadacze PS4 i PS5, którzy zamówią Modern Warfare 3 w przedsprzedaży w PlayStation Store, mają otrzymać ten czasowo ekskluzywny (do 9.11.2024) dla konsol Sony pakiet po premierze gry.

Trailer Lockpick Operator

Warto jednak zaznaczyć, że nie są to na ten moment oficjalnie komunikaty firmy. Zainteresowani zakupem pakietu PS5 z Call of Duty Modern Warfare 3 muszą zatem poczekać na szczegóły ze strony Sony.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że premiera Call of Duty Modern Warfare 3 zaplanowana jest na 10 listopada 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na platformie PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.