PS5 Slim na porównaniu ze standardowym PS5! Modele 3D prezentują różnice w konsolach Sony

PS5 Slim PS5

Kilka dni temu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi PS5 Slim. Niestety odchudzona wersja najnowszej konsoli Sony spotkał się z krytyką ze strony graczy. Tymczasem jeden z fanów przygotował porównanie nowego sprzętu japońskiej firmy ze standardowym PS5. Wspomniany projekt pozwala zobaczyć różnice w wymiarach obu modeli.

Gracz przygotował porównanie PS5 Slim i PS5 prezentujące różnice w wymiarach obu modeli

Użytkownik forum Reddit posługujący się pseudonimem „NatureCertain” przygotował modele 3D dwóch modeli konsol Sony. Niestety fan zdecydował się porównać odchudzoną wersję PS5 Digital Edition ze standardowym PS5 wyposażonym w napęd płyt Blu-ray. Mimo to warto rzucić okiem na udostępnione materiały i zobaczyć różnice w wymiarach.

Zgodnie z zapowiedziami PS5 Slim będzie o 30% mniejsze oraz 24% lżejsze od standardowego PS5. Odchudzona wersja najnowszej konsoli Sony zostanie również wyposażona w dysk SSD o pamięci 1 TB. Nowością w modelu Digital Edition będzie także możliwość dołączenia napędu Ultra HD Blu-ray, który będzie sprzedawany osobno w cenie 119,99 euro (ok. 544 złotych).

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Na koniec warto dodać, że PS5 Slim zadebiutuje na rynku w listopadzie 2023 roku. Odchudzona wersja konsoli Sony dostępna będzie w dwóch wariantach – z napędem Ultra HD Blu-ray oraz w wersji Digital Edition. Za wymienione modele będzie trzeba zapłacić odpowiednio 549,99 euro (ok. 2490 złotych) i 449,99 euro (ok. 2040 złotych).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.