Quantum Error ze złotym statusem na PS5! Survival horror od Teamkill Media jest już gotowy

Quantum Error

Quantum Error to nadchodząca produkcja stworzona przez zespół TeamKill Media. Akcja gry rozgrywa się w odległej przyszłości, a tytuł jest połączeniem pierwszoosobowej strzelanki oraz survival horroru. Dla zainteresowanych grą twórcy mają dobre wieści.

Quantum Error uzyskało złoty status na PS5, ale nie podano data premiery

Jak ostatnio się dowiedzieliśmy, Quantum Error nie trafi na PS4, natomiast edycja przeznaczona dla Xbox Series X|S trafi na rynek w późniejszym czasie. Zespół deweloperów z Teamkill Media ogłosił, że ukończyli główny etap produkcji gry Quantum Error na PS5. Gra, oparta na silniku Unreal Engine 5, osiągnęła status „złoty” w wersji dedykowanej konsoli Sony najnowszej generacji.

Wydaje się być dość nietypowe, że mimo osiągnięcia statusu „złotego” wersji na PS5, nie podano dokładnej daty premiery Quantum Error. Zwykle w przypadku ogłoszenia takiego postępu w produkcji, premiera gry jest już kwestią najbliższych tygodni. Z tego powodu można się spodziewać, że Quantum Error trafi do sprzedaży w najbliższym czasie.

Gameplay z Quantum Error

Nadal pozostaje jeszcze kwestia wydania tytułu na Xboxy najnowszej generacji. Ostatnio deweloperzy z Teamkill Media podkreślili, że potrzebują więcej czasu z powodu „wolniejszego dysku SSD niż w PS5”, jednak niektórzy szybko zaczęli kwestionować to wyjaśnienie, szczególnie po obejrzeniu gameplayu udostępnionego przed dwoma tygodniami. Gracze zwracali uwagę, że obecny stan Quantum Error nie prezentuje się zbyt zachęcająco i wymaga dopracowania.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup PlayStation 5

Przypominamy, że Quantum Error zmierza na PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S. Dokładne daty premier nie są niestety znane. Pozostaje nam na ten moment oczekiwać na wieści ze strony twórców.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.