Redfall z dokładną datą premiery? Według dziennikarza gra zadebiutuje szybciej niż myślimy

Redfall

Jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów 2023 roku jest Redfall. Produkcję zmierzającą na PC-ty oraz konsole Xbox Series X|S przygotowuje uznane studio Arkane. Jeden z insiderów stwierdził dziś, że zna dokładną datę premiery gry.

Redfall już w maju 2023 roku? Insider zdradza datę premiery gry

Ogromna część graczy oczekuje na premierę gry Redfall, której oficjalna data ma zostać ogłoszona jeszcze w tym miesiącu podczas wydarzenia Xbox Developer_Direct. Insider znany na Twitterze jako eXtras1stv twierdzi jednak, że dowiedział się o tym szybciej. Dziennikarz ten już wcześniej dał się poznać fanom jako dobre źródło różnego rodzaju wycieków.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z podanymi przez niego informacjami, Redfall ma zadebiutować już 2 maja 2023 roku. Pokrywałoby się to z wcześniejszymi plotkami sugerującymi, że gra ukaże się właśnie w tym miesiącu.

Zobacz też: Co to jest VPN?

Wieści podane przez dziennikarza będziemy mogli zweryfikować już wkrótce. Zbliżająca się hucznymi krokami konferencja Xbox Developer_Direct odbędzie się niebawem, 25 stycznia.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.