Redfall dostanie ostatniego patcha. Arkane Austin zapowiada tryb offline

Redfall

Cóż, Redfall mógł wypaść lepiej. A wraz z zamknięciem Arkane Austin, gra nie będzie dalej wspierana. Przedtem doczeka się jednak ostatniego patcha.

Arkane Austin zapowiada ostatniego patcha do Redfall

Redfall nie miał łatwo od samego początku, co było widać po samych recenzjach gry. Arkane Austin nadal jednak nad nim pracowało, czego zwieńczeniem będzie jego ostatni patch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra doczeka się teraz m.in. wsparcia dla pauzy w trybie dla jednego gracza, trybu offline oraz większej ilości zmian. Niestety nie wiemy, kiedy konkretnie możemy spodziewać się wydania łatki. Deweloperzy poinformowali jednak, że wkrótce dostarczą nam więcej informacji.

Tym samym dopełnia się dosyć przykry obraz Redfall. Produkcja ta miała otrzymać dużo większe uaktualnienie, ale plany te zostały zniweczone przez zamiar zamknięcia odpowiedzialnego za nią studia. Wraz z nim zlikwidowane zostaną też dwa inne zespoły – Tango Gameworks oraz Alpha Dog.

Przypomnijmy, że gra pojawiła się na rynku rok temu – w maju 2023 roku. Jest dostępna na PC i Xboxach Series X|S.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.