Redfall z nową aktualizacją! Bethesda zapowiada wieści w sprawie kolejnych bohaterów

Mało kto pamięta jeszcze o Redfall. Gra nie spełniła pokładanych w niej nadziei, ale Arkane Studios nadal ją poprawia. Właśnie opublikowano szczegóły trzeciej aktualizacji tej produkcji.

Redfall – aktualizacja nr. 3

Zwiastun Redfall

Redfall zawodził od samego początku. Wynikało to już z samych recenzji tytułu, który swoją drogą szybko przestał obchodzić większość graczy.

Niemniej Bethesda oraz Arkane nadal poprawiają tę produkcję. Na stronie wydawcy opublikowano właśnie opis jej obszernej, trzeciej już aktualizacji. Update wprowadza całkiem sporo zmian.

Jeżeli chodzi o zawartość, Redfall wzbogacił się właśnie o nową broń. Jest nią karabin snajperski „Bazyliszek”.

Pozostałe poprawki obejmują AI, rozgrywkę, misje oraz bohaterów. Uaktualnień doczekały się też dźwięk, ułatwienia dostępu i interfejs użytkownika.

Na koniec zdradzono nam, co ulepszono w zakresie wydajności i stabilności. Tutaj mowa m.in. o naprawie błędów związanych ze spadkami klatek na sekundę i zacinaniem się. Co więcej, załatano też problem powodujący wyłączanie się gry.

Bethesda podała również, że w 2024 roku doczekamy się wieści na temat nowych bohaterów. Naturalnie planowane są także pozostałe aktualizacje, ale na konkrety musimy jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: Gry postapokaliptyczne

Redfall pojawił się na rynku 2 maja 2023 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na PC i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.