Leon z Resident Evil 4 Remake nosi kurtkę za ponad 6000 zł. Też możesz ją sobie kupić

Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake został zapowiedziany w trakcie czerwcowego State of Play, a chwilę później ujawniono pierwsze szczegóły nt. historii oraz udostępniono pierwsze screeny z gry. Najbardziej czujni gracze zauważyli podczas zwiastuna, iż Capcom wspomniał o producencie kurtki, którą nosi protagonista rzeczonej pozycji – Leon S. Kennedy.

REKLAMA

Leon z Resident Evil 4 Remake ma na sobie drogie ciuchy

Interesting that the RE4R trailer mentions the brand of jacket Leon wears, and ooo boy it’s expensive pic.twitter.com/mbOP5ESvKG

— Dax ? (@Dax7567) June 3, 2022

Interesting that the RE4R trailer mentions the brand of jacket Leon wears, and ooo boy it’s expensive pic.twitter.com/mbOP5ESvKG

— Dax ? (@Dax7567) June 3, 2022

Redakcja PC Gamer była w stanie znaleźć ową kurtkę na stronie Schott NYC pod nazwą „Classic B-3 Sheepskin Leather Bomber Jacket” i prezentuje się ona wręcz identycznie jak ta na ciele policjanta z Raccoon City. Okazuje się, że można ją zamówić za „jedyne” 1495 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje ponad 6 tysięcy złotych. Tyle kosztuje ciuch, który nosi na sobie Leon S. Kennedy w Resident Evil 4 Remake.

Sprawdź także: Dragon Age: Dreadwolf z pierwszymi szczegółami

Przypomnijmy, że premiera Resident Evil 4 Remake jest zapowiedziana na 24 marca 2023 roku. Produkcja Capcomu pojawi się na PC, PS5 i Xbox Series X|S, a wersje na PS4 i Xbox One stoją pod znakiem zapytania. Wiele wskazuje na to, że gra zadebiutuje tylko na bieżącej generacji konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!