Resident Evil 9 zbliża się wielkimi krokami! Pojawiły się nowe doniesienia na temat wyczekiwanej gry

Resident Evil 9

W internecie co jakiś czas pojawiają się kolejne plotki na temat dziewiątej części Resident Evil. Tymczasem fani serii przebierają nogami w oczekiwaniu na jakiekolwiek oficjalne wieści ze stajni Capcomu. Takowe jeszcze nie nadeszły, jednakże według najnowszych doniesień, prezentacja gry jest tuż za rogiem.

Resident Evil 9 wkrótce może zostać oficjalnie ujawniony

Znany leaker Dusk Golem, który specjalizuje się w dostarczaniu wieści ze świata Resident Evil, w niedawnej publikacji w serwisie X podał nowe informacje na temat dziewiątej części serii. Według niego pozycja zadebiutuje w styczniu 2025 roku, a prezentacja gry ma nastąpić „już niedługo”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli gra rzeczywiście ma zadebiutować na początku 2025 roku, to predykcje o rychłej prezentacji mają sporo sensu. Dodatkowo insider podał do wiadomości, że całkowity proces dewelopingu produkcji wyniesie około 7 lat.

Capcom nie podał jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat Resident Evil 9. Mówi się jednakże, że produkcja ma posiadać otwarty świat, a fabularnie tytuł będzie kontynuował wątki z ósmej części serii. Czy tak jednak będzie w rzeczywistości, to zapewne okaże się podczas pierwszego oficjalnego pokazu gry.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.