Resident Evil dostanie jeszcze jeden remake? Capcom może pracować nad nową grą

Resident Evil

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Resident Evil. Jeżeli remake czwórki i nadchodząca premiera Village w wersji VR nie wystarczyły, Capcom może szykować jeszcze jeden projekt. Pojawiły się plotki o Resident Evil Director’s Cut.

Powstaje remake Resident Evil?

Znak towarowy Resident Evil Director’s Cut

Capcom zgłosił niedawno znak towarowy Resident Evil Director’s Cut. Nie oznacza to oczywiście oficjalnego rozpoczęcia produkcji, ale na pewno wydawca bierze pod uwagę taki scenariusz. Blisko osiem lat po premierze wersji HD Remaster, ruszyłyby prace nad kolejną edycją gry.

Odświeżony Resident Evil w 2015 roku pojawił się nawet na PS3 i Xbox 360. Nowa generacja konsol otwiera wiele możliwości przed deweloperami i gra mogłaby zyskać bardzo wiele. Gracze mieliby z kolei okazję przetestować tak słynną produkcję w nowej jakości.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Z potwierdzeniem tego typu informacji trzeba cierpliwie poczekać na plotki z innych źródeł albo oficjalną informację od Capcomu. Fani Resident Evil mają na szczęście przed sobą parę bardzo dużych premier, które powinny zająć ich czas do debiutu kolejnych projektów wydawcy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.