Resident Evil Village VR z nowym zwiastunem. Capcom przypomina o premierze na PS VR2

Resident Evil Village

Od debiutu PlayStation VR2 dzieli nas już tylko tydzień. Fani wirtualnej rzeczywistości szykują się na testowanie nowego sprzętu, a jedną z gier, która im na to pozwoli będzie Resident Evil Village VR.

Resident Evil Village VR na PlayStation VR2

Zwiastun Resident Evil Village VR

Resident Evil Village VR to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów serii. Podstawowa wersja tego tytułu cieszyła się ogromną popularnością i szybko zyskała sobie sympatię fanów. Teraz może dokonać tego samego na PS VR2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O zbliżającej się premierze gry Capcom przypomina nowym zwiastunem. Tym razem w krótkim materiale możemy obejrzeć fragment rozgrywki z RE Village. Nie ulega wątpliwości, że w wirtualnej rzeczywistości nie będzie to gra dla osób o słabych nerwach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ekonomiczne

Capcom wcześniej zapowiedział również, że Resident Evil VIllage VR trafi do wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Dla wielu fanów będzie to więc doskonała okazja na powrót do tego świetnego tytułu i przetestowanie go z goglami na głowie.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.