Resident Evil Village VR z nowym zwiastunem. Capcom przypomina o premierze na PS VR2

Resident Evil Village

Od debiutu PlayStation VR2 dzieli nas już tylko tydzień. Fani wirtualnej rzeczywistości szykują się na testowanie nowego sprzętu, a jedną z gier, która im na to pozwoli będzie Resident Evil Village VR.

REKLAMA

Resident Evil Village VR na PlayStation VR2

Zwiastun Resident Evil Village VR

Resident Evil Village VR to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów serii. Podstawowa wersja tego tytułu cieszyła się ogromną popularnością i szybko zyskała sobie sympatię fanów. Teraz może dokonać tego samego na PS VR2.

O zbliżającej się premierze gry Capcom przypomina nowym zwiastunem. Tym razem w krótkim materiale możemy obejrzeć fragment rozgrywki z RE Village. Nie ulega wątpliwości, że w wirtualnej rzeczywistości nie będzie to gra dla osób o słabych nerwach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ekonomiczne

Capcom wcześniej zapowiedział również, że Resident Evil VIllage VR trafi do wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Dla wielu fanów będzie to więc doskonała okazja na powrót do tego świetnego tytułu i przetestowanie go z goglami na głowie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!