Rise of the Ronin z pierwszymi konkretami? Możliwe, że poznaliśmy termin debiutu nowego „exa” od Sony

Rise of the Ronin

We wrześniu ubiegłego roku Sony zdecydowało się przedstawić światu jedną ze swoich zupełnie nowych produkcji, a mianowicie Rise of the Ronin. Od tamtego czasu niedane nam było dowiedzieć się zbyt wiele na temat tej pozycji, poza faktem, że gra powstaje od dłuższego czasu, a w procesie tym bierze udział zespół Sony XDEV. Dzięki najnowszemu przeciekowi możliwe, że wreszcie otrzymaliśmy wiele konkretnych wieści, obrazujących czym w ogóle będzie ta produkcja.

Rise of the Ronin ma być połączeniem Assassin’s Creed, Ghost of Tsushima oraz Dark Souls

Za przeciekiem stoi całkiem popularny informator The Snitch, który utrzymuje, że wszedł w posiadanie nowych informacji właśnie na temat Rise of the Ronin. Twierdzi on, że produkcja od Team Ninja ma zadebiutować za stosunkowo niedługi czas, bo już w pierwszym kwartale 2024 roku.

Poza tym przekazał on, iż gra ta ma być czymś w rodzaju połączenia Assassin’s Creed, Ghost of Tsushima oraz serii Dark Souls. Przy tym ma ona oferować „różne poziomy trudności”, drzewka rozwoju i umiejętności, zadania poboczne właśnie rodem z serii o asasynach, a nawet opcje romansów.

Klimatu i rozmachu całej produkcji mają dostarczać także różnego rodzaju rozbudowane opisy przedmiotów, których celem jest uczynienie z Rise of the Ronin produkcji bogatej w głębokie i przemyślane historie.

Rise of the Ronin
Rise of the Ronin

The Snitch podaje także, że zgodnie ze standardami obecnej generacji konsol Rise of the Ronin zaoferuje dwa tryby graficzne — jakość oraz wydajność. Co ciekawe, to fakt, że jeszcze przed premierą deweloperzy z Team Ninja będą starali się ulepszyć oprawę wizualną swojego dzieła.

Przeczytaj też: Gry symulatory

Kup PlayStation 5

Wszystkie te informacje tworzą obraz produkcji niezwykle rozbudowanej, a jednocześnie ciekawej, która może faktycznie zasilić portfolio gier dostępnych na PlayStation 5. Trzeba jednak pamiętać, że jest to tylko niepotwierdzony przeciek, a nie oficjalna informacja i lepiej traktować to z pewnym dystansem. Jeśli jednak wieści te są prawdziwe, to już niebawem Japończycy powinni zacząć ujawniać pierwsze szczegóły związane z Rise of the Ronin.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.