Premiera Scorn przesunięta do przodu! Studio ogłosiło dobrą wiadomość

Scorn gameplay

Na takie informacje na pewno czeka każdy gracz! Po ostatnich doniesieniach na temat przesuniętej daty premiery Skull and Bones gracze dostali dziś bardzo interesującą wiadomość. Okazuję, że Ebb Software postanowiło zaskoczyć wszystkich i przyśpieszyć debiut swojego najnowszego dzieła, jakim jest Scorn. Fani mrocznych światów będą wniebowzięci.

REKLAMA

Twórcy Scorn postanowili przyśpieszyć premierę gry o tydzień

Scorn — materiał potwierdzający nową datę premiery

Scorn pierwotnie miał trafić na rynek 21 października 2022 roku, jednak wydawca oraz deweloperzy postanowili przyśpieszyć datę premierę swojej najnowszej produkcji na 14 października. Oznacza to, że wszyscy spragnieni horrorowych doświadczeń będą mogli zapoznać się z tym tytułem tydzień wcześniej. Bardzo możliwe, że decyzja ta podjęta została z powodu dość napiętego harmonogramu wydawniczego; właśnie 21 października pojawić się mają takie gry jak m.in. Gotham Knights czy New Tales from the Borderlands.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Widocznie twórcy pewni są stanu technicznego swojej najnowszej pozycji, a dla graczy jest to świetna wiadomość, zwłaszcza że niektórzy czekali na debiut tej gry od wielu lat. Na koniec warto przypomnieć, że Scorn będzie można ograć na PC oraz na konsolach Xbox Series X|S. Dodatkowo tytuł ten od premiery dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!