Gameplay ze Scorn pokazuje mechaniki i świat gry

Scorn

Scorn to jeden z ciekawszych tytułów, za którego promocję odpowiada Microsoft. Przejście gry zajmie kilka godzin, a premiera Scorn jest zapowiedziana na październik 2022 roku i survival horror trafi w tym okresie na PC oraz Xbox Series X|S. Do debiutu nie pozostało dużo czasu, więc przyjrzyjmy się blisko 3-minutowemu gameplayowi z produkcji studia Ebb Software.

Gameplay ze Scorn zapowiada intrygującą przygodówkę

Scorn – gameplay

Podlinkowany wyżej materiał YouTubera o nazwie Cycu1 to zlepek fragmentów gameplayu, które na przestrzeni ostatnich miesięcy ujawniali deweloperzy. Autor postanowił umieścić wszystkie z nich w swoim filmie, umożliwiając nam obejrzenie niespełna 3-minutowego zapisu z rozgrywki ukazującego, jak w praktyce prezentuje się Scorn. Możemy przyjrzeć się otaczającemu nas światu czy łamigłówkom i mechanikom, które przygotowali twórcy.

Sprawdź także: Recenzja Kangurka Kao

Dokładna data premiery Scorn nie jest jeszcze znana, ale wszystko może się zmienić podczas nadchodzącego ogromnymi krokami Xbox & Bethesda Showcase 2022. Wydarzenie Microsoftu będzie miało miejsce 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wtedy też twórcy survival horroru powinni bardziej szczegółowo przedstawić swoje oczko w głowie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z