Sherlock Holmes The Awakened nie będzie grą na jeden wieczór! Twórcy ujawnili czas rozgrywki

Sherlock Holmes The Awakened

Na początku miesiąca studio Frogwares zaprezentowało pierwsze fragmenty rozgrywki z Sherlock Holmes The Awakened, czyli remake’u Sherlock Holmes: Przebudzenie z 2006 roku. Wczoraj natomiast deweloperzy opublikowali kolejny zwiastun wspomnianej produkcji, który po raz kolejny pozwala sprawdzić, jak tytuł będzie prezentował się w akcji. Dodatkowo twórcy ujawnili kilka istotnych informacji na temat gry.

Studio Frogwares dzieli się szczegółami na temat Sherlock Holmes The Awakened w nowym zwiastunie

Sherlock Holmes The Awakened – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym zwiastunie, na ukończenie Sherlock Holmes The Awakened gracze będą musieli przeznaczyć około 15 godzin. W trakcie śledztwa związanego z serią tajemniczych zaginięć użytkownicy odwiedzą pięć krajów i dwa kontynenty. Produkcja pozwoli natomiast wcielić się nie tylko w popularnego detektywa, ale także w jego wiernego towarzysza – doktora Watsona.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo przedstawiciel studia Frogwares zaznaczył, że tytuł znajduje się obecnie w końcowej fazie produkcji, a premiery gry powinna odbyć się w lutym lub marcu 2023 roku. Na dokładną datę premiery trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Najlepsze mody do World of Tanks

Sherlock Holmes The Awakened zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Projekt powstaje dzięki udanej kampanii crowdfundingowej na platformie Kickstarter, dzięki której deweloperom udało się zebrać środki niezbędne do ukończenia produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.