Shinji Mikami opuszcza Tango Gameworks. Japońskie studio Microsoftu traci lidera

Shinji Mikami

Jeszcze niedawno fani twórczości Tango Gameworks zastanawiali się, czy studio nie pracuje nad The Evil Within 3. Teraz okazuje się, że chociaż plotki na ten temat wciąż mogą być prawdziwe, deweloperzy będą tworzyć ten tytuł w innym składzie.

Shinji Mikami odchodzi z tango Gameworks

Zwiastun Hi-Fi Rush

Tango Gameworks ma na swoim koncie kilka znanych i cenionych wśród graczy produkcji, jak chociażby The Evil Within czy Ghostwire: Tokyo. Ostatnio studio zyskało sobie również sporo rozpoznawalności dzięki niespodziewanemu hitowi Hi-Fi Rush.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pracownicy studia dostali wiadomość od Todda Vaughna, wiceprezesa Bethesdy, który oficjalnie poinformował o odejściu Shinji Mikami po 12 latach pracy w Tango Gameworks.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Studio ma oczywiście przed sobą premierę Ghostwire: Tokyo na Xboxach i ręce pełne roboty. Wielu graczy interesuje jednak fakt, jakie plany na przyszłość ma Mikami i jaki będzie jego następny projekt.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.