Silent Hill Townfall oficjalnie! Gra będzie „szanować materiał źródłowy”, ale „zaoferuje coś innego”

Silent Hill Townfall

Konami pokazało dzisiaj Silent Hill 2 Remake, Silent Hill F, a także Silent Hill Townfall. Ta ostatnia produkcja będzie zupełnie nową odsłoną serii, która „zamierza szanować materiał źródłowy”, ale jednocześnie chce „zaoferować coś innego”. Nie wiemy na razie zbyt wiele na temat tej gry, ale mamy pierwszy teaser.

Pierwszy teaser Silent Hill Townfall

Teaser Silent Hill Townfall

O Silent Hill Townfall na razie nie wiemy zbyt wiele, ale gra najprawdopodobniej będzie „narracyjnym doświadczeniem”. Projekt rozwija szkockie studio NoCode, mające na swoim koncie takie tytuły jak Observation czy Stories Untold. Co ciekawe, rolę wydawcy pełni nie Konami, a Annapurna Interactive, czyli firma specjalizująca się w wypuszczaniu na rynek… gier indie.

Przeczytaj też: Najlepsze kierownice do PC

Data premiery Silent Hill Townfall nie jest jeszcze znana i można podejrzewać, że nieprędko zostanie ujawniona. Nie wiadomo też, na jakich platformach docelowo pojawi się gra, ale jest wysoce prawdopodobne, że ominie ona starą generację konsol. Zapowiada się ciekawie – zainteresowanym nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji o nadchodzącym tytule w uniwersum Silent Hill.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.