Skull and Bones ma wkrótce otrzymać kolejny fragment gameplayu. Ubisoft twierdzi, że gra zaskoczy krytyków

Skull and Bones

Skull and Bones to jedna z tych produkcji, której premiera jest niczym fatamorgana, bo gdy zbliżamy się wreszcie do debiutu, to ten oddala się o co najmniej kilka miesięcy. Nie tak dawno głośno zrobiło się na temat anulowania przez Sony zamówień przedpremierowych na tę produkcję oraz o całkowitej blokadzie możliwości zakupu tego wydania. Ubisfot niezrażony tymi działaniami nadal wydaje się pewny swojego nadchodzącego dzieła.

REKLAMA

Ubisoft ma mieć przygotowany zupełnie nową wersję Skull and Bones

Skull and Bones
Skull and Bones

Podczas niedawnego spotkania z inwestorami szef działu finansowego Ubisoftu — Frederick Dugue — odpowiadając na pytanie jednego z przedsiębiorców, stwierdził, że Skull and Bones zaskoczy krytyków po swojej premierze. Mężczyzna utrzymuje, że firma ma na podorędziu ulepszoną i nieco zmienioną wersję swojej produkcji, która ma zostać zaprezentowana światu już w przyszłym miesiącu.

Według słów Dugue’a testerzy, którzy otrzymali możliwość ogrywania tej „ulepszonej wersji”, są ponoć zadowoleni, a to zaś napawa Ubisoft optymizmem. Firma upatruje w nadchodzącym pokazie szansy na napędzenie zainteresowania swoją produkcją, które w ostatnim czasie mocno spadło, a niepokojące wieści na temat złego stanu technicznego gry nie poprawiają tego stanu rzeczy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Niestety podczas spotkania nie padła żadna konkretna informacja na temat daty premiery Skull and Bones. Według niedawnych doniesień Toma Hendersona gra ma pojawić się dopiero w drugiej połowie 2023 roku, ponieważ na ten moment ma ona znajdować się w tragicznym stanie technicznym.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!