Slayers X zmierza do Xbox Game Pass. Tę grę zaczęto tworzyć w 1998 roku

Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Trzy dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja 2023, a dzisiaj do abonamentu trafiły 2 niszowe RPG-i. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że już wkrótce w subskrypcji zadebiutuje Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer. To pełna akcji, old-schoolowa strzelanka, która na pewno zainteresuje niejednego gracza.

Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer trafi do Xbox Game Pass na premierę

Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer to staroszkolna gra, której produkcja rozpoczęła się w… 1998 roku. Fabuły samej w sobie na dobrą sprawę tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak strzelanie do wszystkiego, co się rusza. W skrócie: krew, flaki, wybuchy i absurdalne teksty głównego bohatera.

Przeczytaj też: Tablet do gier – jaki wybrać?

Premiera Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer odbędzie się 1 czerwca 2023 roku i tego samego dnia gra wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze. Zapowiada się… dziwnie, ale intrygująco!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.