Sonic Frontiers sprzedażowym hitem! SEGA chwali się dużym zainteresowaniem przygód niebieskiego jeża

Sonic Frontiers

Od premiery Sonic Frontiers minął już ponad miesiąc. Najnowsza odsłona przygód niebieskiego jeża zebrała mieszane recenzje w branżowych mediach, ale została niezwykle ciepło przyjęta przez użytkowników Steama. Tymczasem okazuje się, że naprawdę spora liczba graczy postanowiła sprawdzić wspomnianą produkcję na własną rękę, o czym świadczą opublikowane przez firmę SEGA wyniki sprzedaży.

SEGA ujawniła wyniki sprzedaży gry Sonic Frontiers

『ソニックフロンティア』、世界累計販売本数が250万本を突破🦔💨

"Sonic Frontiers" sells over 2.5 million copies worldwide✨#ソニック #ソニックフロンティア #SonicFrontiers pic.twitter.com/uFFDQ3YtCc

— セガ公式アカウント🦔 (@SEGA_OFFICIAL) December 13, 2022

『ソニックフロンティア』、世界累計販売本数が250万本を突破🦔💨

"Sonic Frontiers" sells over 2.5 million copies worldwide✨#ソニック #ソニックフロンティア #SonicFrontiers pic.twitter.com/uFFDQ3YtCc

— セガ公式アカウント🦔 (@SEGA_OFFICIAL) December 13, 2022

Zgodnie z przekazanymi informacjami, od momentu premiery – która miała miejsce na początku listopada – sprzedaż gry Sonic Frontiers przekroczyła 2,5 miliona egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny wynik. Zarówno SEGA, jak i deweloperzy ze studia Team Sonic mają więc powody do zadowolenia. Warto jednak pamiętać, że to dopiero początek.

Wraz z ujawnieniem wyników sprzedaży wydawca przypomniał, że w przyszłym roku Sonic Frontiers doczeka się nowej zawartości. Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami twórcy planują w nadchodzących miesiącach wydać trzy spore aktualizacje, które wzbogacą grę o dodatkowe opcje i tryby.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One dla dzieci

Na koniec warto przypomnieć, że Sonic Frontiers dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą odsłoną przygód niebieskiego jeża.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z