Sonic Frontiers sprzedażowym hitem! SEGA chwali się dużym zainteresowaniem przygód niebieskiego jeża

Sonic Frontiers

Od premiery Sonic Frontiers minął już ponad miesiąc. Najnowsza odsłona przygód niebieskiego jeża zebrała mieszane recenzje w branżowych mediach, ale została niezwykle ciepło przyjęta przez użytkowników Steama. Tymczasem okazuje się, że naprawdę spora liczba graczy postanowiła sprawdzić wspomnianą produkcję na własną rękę, o czym świadczą opublikowane przez firmę SEGA wyniki sprzedaży.

SEGA ujawniła wyniki sprzedaży gry Sonic Frontiers

Zgodnie z przekazanymi informacjami, od momentu premiery – która miała miejsce na początku listopada – sprzedaż gry Sonic Frontiers przekroczyła 2,5 miliona egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny wynik. Zarówno SEGA, jak i deweloperzy ze studia Team Sonic mają więc powody do zadowolenia. Warto jednak pamiętać, że to dopiero początek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wraz z ujawnieniem wyników sprzedaży wydawca przypomniał, że w przyszłym roku Sonic Frontiers doczeka się nowej zawartości. Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami twórcy planują w nadchodzących miesiącach wydać trzy spore aktualizacje, które wzbogacą grę o dodatkowe opcje i tryby.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One dla dzieci

Na koniec warto przypomnieć, że Sonic Frontiers dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą odsłoną przygód niebieskiego jeża.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.