Sony niebawem może ogłosić jeszcze więcej gier na PlayStation. Znany insider wskazuje na tytuły third-party

Sony PlayStation logo

Sony od pewnego czasu hucznie ogłasza, że 2023 rok będzie dla fanów ekosystemu PlayStation wybitnie interesujący. Jeszcze w grudniu Japończycy przedstawili krótką listę produkcji, które w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy trafią do sprzedaży. Potem zaś opublikowane zostało zestawienie aż 23 potencjalnych hitów, które w 2023 roku zagoszczą na konsolach PS4 i PS5. Najnowsze doniesienia jednego z najbardziej wiarygodnych insiderów zdają się sugerować, że korporacja nie powiedziała w tej sprawie jeszcze ostatniego słowa.

Sony ma rzekomo wkrótce zapowiedzieć nowe produkcje od zewnętrznych studiów

the-snitch-plany-sony
Wiadomość The Snitcha dotycząca planów Sony

Według insidera kryjącego się pod pseudonimem The Snitch Sony może w niedalekiej przeszłości zapowiedzieć zupełnie nowe premiery third-party, które pojawią się na konsolach PlayStation.

Niemal od razu po publikacji tej pogłoski w sieci rozpoczęły się burzliwe debaty na temat potencjalnych gier, które mogą zostać zaprezentowane. Najczęściej przewijającym się przez usta graczy tytułem jest remake Metal Gear Solid, które według niektórych plotek pojawić się ma wyłącznie na PlayStation 5.

Przeczytaj też: Mikrofon do streamowania

Oczywiście nie należy przyjmować tej informacji ze stuprocentową pewnością, nawet w przypadku kogoś takiego jak The Snitch, który na początku września zdradził, że It Takes Two trafi na Nintendo Switch. Jeśli jednak w tych pogłoskach jest ziarno prawdy, to Sony naprawdę szykuje się na mocarny i pełen atrakcji 2023 rok. W związku z tym nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na oficjalne komunikaty ze strony producenta PlayStation.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z