PlayStation szykuje się na naprawdę owocny początek 2023 roku. Firma przypomina o kilku ważnych premierach

sony playstation

Do końca 2022 roku pozostało już dosłownie kilka dni, a więc jest to idealny czas na zapowiedzi tego, czego możemy spodziewać się w przeciągu kolejnych dwunastu miesięcy. Wczoraj informowaliśmy o planach Microsoftu, który rzekomo na początku 2023 roku zamierza zorganizować własne wydarzenie związane z nadchodzącymi premierami. Sony również nie próżnuje i opublikowało post, w którym podsumowuje najważniejsze zbliżające się debiuty.

Początek 2023 roku dla PlayStation będzie stał pod znakiem premier ciekawych gier i interesującego sprzętu

Na oficjalnym Twitterze PlayStation pojawił się wpis, który przypomina, że dwa pierwsze miesiące zapowiadają się dla graczy naprawdę mocarnie. Jako pierwsze do sprzedaży trafi Forspoken (24 stycznia), a dwa dni później zadebiutuje nowy kontroler DualSense Edge (26 stycznia). Luty zaś stał będzie pod znakiem premiery Hogwarts Legacy, która ma mieć miejsce 10 lutego (tylko dla wersji na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S) oraz gogli PS VR 2, które ujrzą światło dzienne dokładnie 22 lutego. Na koniec publikacji wspomniano także o debiucie Spider-Mana 2, który przewidziany został na jesień 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer

Oczywiście nie są to jedyne wielkie wydarzenia, jakich możemy się spodziewać po PlayStation w pierwszych miesiącach 2023 roku. W tym miejscu warto wspomnieć dodatkowo o premierze Destiny 2 Lightfall (28 lutego) oraz Resident Evil 4 Remake (24 marca). Jak więc widać, posiadacze konsol Sony mają na co czekać i pozostaje mieć nadzieję, że firma utrzyma tempo i cały 2023 roku w wykonaniu „Niebieskich” będzie pełen jak najlepszych wrażeń.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.