Fani Spider-Man 2 jeszcze poczekają na nowości. Lubiany tryb pojawi się dopiero w 2024 roku

Marvel's Spider-Man 2 Miles

Spider-Man 2 podbił serca graczy. Premiera należała do bardzo udanych, a świetna sprzedaż gry obrazuje, jak duże zainteresowanie wygenerował tytuł. Choć produkcja Insomniac Games miała jeszcze w tym roku otrzymać nowości, na aktualizację przyjdzie nam jednak poczekać.

Nowa Gra Plus trafi do Spider-Man 2 w 2024 roku. Insomniac Games opóźnia aktualizację

Jak informuje na platformie X profil Insomniac Games, kolejna aktualizacja Spider-Man 2 trafi w ręce graczy na początku 2024 roku. Oznacza to, że zapowiedziany jeszcze przed premierą tryb Nowa Gra Plus pojawi się w tytule z opóźnieniem. Jednak nowości ma być więcej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Choć nie poznaliśmy jeszcze dokładnych szczegółów związanych z aktualizacją, twórcy wspominają między innymi o funkcji audiodeskrypcji. Ponadto do gry ma trafić kilka oczekiwanych opcji, w tym możliwość zmiany pory dnia czy powtarzania misji. Pełną listę zmian poznamy wkrótce.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Na zakończenie przypomnijmy, że Spider-Man 2 zadebiutował 20 października 2023 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.