Spider-Man 2 będzie epicką przygodą dla jednego gracza. Deweloperzy kończą spekulacje graczy

Spider-Man 2

Posiadacze konsol PlayStation 5 oczekują z wielką niecierpliwością jesiennej premiery Spider-Man 2. Ostatnimi czasy zaczęło też pojawiać się sporo informacji związanych tą produkcją, a w ostatnim wywiadzie szef PlayStation — Jim Ryan — stwierdził, że będzie to pozycja tworzona „bez kompromisów”. Teraz zaś samo Insomniac Games wypowiedziało się na temat jednej z funkcji, która… mimo spekulacji fanów nie znajdzie się w grze.

Spider-Man 2 będzie grą wyłącznie dla jednego gracza

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiało się dość sporo teorii według których Marvel’s Spider-Man 2 miał na premierę oferować tryb kooperacji. Oczekiwania i nadzieje fanów postanowili stonować sami deweloperzy, którzy na Twitterze wprost i bez ogródek napisali, że będzie to wyłącznie „epicka gra singleplayer”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Komunikat ten spotkał się z dość ciepłym odbiorem wśród graczy, którzy doceniają twórców, że są konsekwentni w swoich działaniach. Jednocześnie mamy pewność, że Insomniac Games nie zaczęło dorzucać do Spider-Mana 2 dodatkowych trybów, a skupiło się na dopieszczeniu dotychczasowych elementów.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Graczom oczekującym na ten debiut nie pozostaje więc nic innego jak tylko oczekiwać jesieni, choć najpierw dobrze byłoby poznać oficjalną datę premiery. Możliwe, że ta zostanie ujawniona już jutro podczas PlayStation Showcase 2023.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.