Spider-Man 2 jest tworzony bez żadnych kompromisów. Czeka nas premiera najładniejszej gry tej generacji?

Spider-Man 2

Niedawno poznaliśmy przybliżony termin premiery Spider-Man 2 – tytułu ekskluzywnego, na który czeka chyba każdy posiadacz PS5. Jak przekazał nam ostatnio prezes Sony Interactive Entertainment, gra jest tworzona na najnowszej konsoli Sony bez pójścia na żadne kompromisy. Możemy więc spodziewać się oprawy wizualnej stojącej na naprawdę wysokim poziomie.

Prezes Sony Interactive Entertainment obiecuje: Spider-Man 2 będzie oferował „piękną grafikę”

Zwiastun Spider-Man 2

Prezes Sony Interactive Entertainment Jim Ryan udzielił ostatnio wywiadu japońskiemu serwisowi Famitsu. Obiecał w nim, że Spider-Man 2 zawiesi wysoko poprzeczkę w kwestii oprawy audiowizualnej i ogólnych wrażeń z rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Marvel’s Spider-Man 2, jest tworzony wyłącznie na PS5, więc deweloperzy nie poszli na żadne kompromisy. Poprosiliśmy ich, by skupili się na maksymalnym wykorzystaniu funkcji PS5 i stworzeniu najlepszego dzieła. W rezultacie otrzymaliśmy informacje zwrotne od fanów gry, że wygląda na to, że będą mogli cieszyć się naprawdę piękną grafiką i wspaniałymi wrażeniami.

Jim Ryan

Deweloper gry – studio Insomniac – ma już spore doświadczenie z architekturą konsol PlayStation, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że rzeczywiście uda mu się wykorzystać pełny potencjał PS5. Wtedy pewne będzie, że Spider-Man 2 zaoferuje graczom niezapomniane wrażenia pod względem grafiki.

Zobacz też: Tablet do gier – najlepsze modele

Spider-Man 2 ma zadebiutować już jesienią 2023 roku wyłącznie na PS5. Fani oczekujący na ten tytuł mogą w międzyczasie zapoznać się z będącym jego prequelem komiksem, który został udostępniony za darmo.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.