Spider-Man 2 krytykowany za niezbyt porywającą grafikę. Insomniac Games odpowiada i daje nadzieję

Spider-Man 2

Za swego rodzaju „gwoździem programu” zeszłotygodniowego PlayStation Showcase uznaje się prezentację gameplayu bezpośrednio ze Spider-Mana 2. Sam materiał faktycznie zdaje się całkiem ciekawy, jednak wielu graczy krytykowało Insomniac Games za brak jakichkolwiek wzmianek na temat daty premiery, na co studio odpowiedziało w konkretny sposób. Nie brakło także głosów, wedle których ujawniona grafika nie jest przesadnie spektakularna i nie wygląda jak coś, co od podstaw powstawało na PS5…

Spider-Man 2 w rzeczywistości zaoferuje lepszą grafikę niż podczas PlayStation Showcase 2023

Pośród tych głosów krytyki pojawiły się także również komentarze osób, które twierdziły, że zaprezentowany gameplay w ogóle nie pochodził z najnowszej wersji gry.

Pojawiły się nawet pogłoski, jakoby był to materiał z zeszłego roku, przygotowany na potrzeby innego wydarzenie, które ostatecznie się nie odbyło.

Na doniesienia te postanowił odpowiedzieć dyrektor ds. komunikacji Insomniac Games, który w wymownym GIF-ie (grafika powyżej) potwierdził, że udostępnione podczas PlayStation Showcase 2023 fragment rozgrywki Spider-Mana 2 nie pochodził z najnowszej wersji projektu.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Tym samym mężczyzna z jednej strony stonował nieco negatywne komentarze, które odnosiły do oprawy wizualnej, jednak jednocześnie rozgrzał wiele osób oczekujących na nowe informacje na temat Spider-Mana 2. Na koniec pozostaje jednak pytanie, jaki będzie ostateczny efekt prac Insomniac Games? Tego dowiemy się już wyłącznie po premierze gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.