Marvel’s Spider-Man 2 „wkrótce” otrzyma datę premiery. Insomniac Games uspokaja zniecierpliwionych graczy

Marvel's Spider-Man 2 Miles Morales

PlayStation Showcase 2023 zostało zwieńczone obszernym gameplayem z gry Marvel’s Spider-Man 2. Wspomniany materiał wideo dostarczył sporo nowych szczegółów na temat kontynuacji przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games. Ciekawość graczy nie została jednak w pełni zaspokojona, ponieważ deweloperzy nie ujawnili daty premiery, ale „wkrótce” ma się to zmienić.

Insomniac Games szykuje się do ujawnienia kolejnych informacji i daty premiery Marvel’s Spider-Man 2

Insomniac Games opublikowało wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym deweloperzy przyznali, że obserwowanie reakcji graczy na zaprezentowany gameplay było „spektakularne”. Studio podkreśliło również, że zdaje sobie sprawę, że gracze chcieliby poznać odpowiedzi na masę pytań dotyczących Marvel’s Spider-Man 2. Jedno z najważniejszych związane jest oczywiście z datą premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy poinformowali, że „wkrótce” podzielą się kolejnymi informacji związanymi z wyczekiwaną kontynuacją przygód Człowieka-Pająka. Insomniac Games zapowiedziało, że niebawem nie tylko ujawni datę premiery gry, ale przedstawi także szczegóły na temat zamówień przedpremierowych oraz opcji ułatwień dostępu. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać stosownych komunikatów.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Marvel’s Spider-Man 2 zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Kontynuacja przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games ma zadebiutować na rynku jesienią 2023 roku. Dokładna data premiery – jak wspomnieliśmy wyżej – ma zostać ujawniona „wkrótce”.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.