Marvel’s Spider-Man 2 „wkrótce” otrzyma datę premiery. Insomniac Games uspokaja zniecierpliwionych graczy

Marvel's Spider-Man 2 Miles Morales

PlayStation Showcase 2023 zostało zwieńczone obszernym gameplayem z gry Marvel’s Spider-Man 2. Wspomniany materiał wideo dostarczył sporo nowych szczegółów na temat kontynuacji przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games. Ciekawość graczy nie została jednak w pełni zaspokojona, ponieważ deweloperzy nie ujawnili daty premiery, ale „wkrótce” ma się to zmienić.

Insomniac Games szykuje się do ujawnienia kolejnych informacji i daty premiery Marvel’s Spider-Man 2

Watching your reactions today has been spectacular. We know you have tons of questions about Marvel's Spider-Man 2 and we're eager to share more soon, including news about the release date, pre-orders, and accessibility features.

— Insomniac Games (@insomniacgames) May 24, 2023

Watching your reactions today has been spectacular. We know you have tons of questions about Marvel's Spider-Man 2 and we're eager to share more soon, including news about the release date, pre-orders, and accessibility features.

— Insomniac Games (@insomniacgames) May 24, 2023

Insomniac Games opublikowało wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym deweloperzy przyznali, że obserwowanie reakcji graczy na zaprezentowany gameplay było „spektakularne”. Studio podkreśliło również, że zdaje sobie sprawę, że gracze chcieliby poznać odpowiedzi na masę pytań dotyczących Marvel’s Spider-Man 2. Jedno z najważniejszych związane jest oczywiście z datą premiery.

Deweloperzy poinformowali, że „wkrótce” podzielą się kolejnymi informacji związanymi z wyczekiwaną kontynuacją przygód Człowieka-Pająka. Insomniac Games zapowiedziało, że niebawem nie tylko ujawni datę premiery gry, ale przedstawi także szczegóły na temat zamówień przedpremierowych oraz opcji ułatwień dostępu. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać stosownych komunikatów.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Marvel’s Spider-Man 2 zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Kontynuacja przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games ma zadebiutować na rynku jesienią 2023 roku. Dokładna data premiery – jak wspomnieliśmy wyżej – ma zostać ujawniona „wkrótce”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.