Spider-Man 2 będzie o wiele mroczniejszy? Ptaszki ćwierkają o elementach horroru

Spider-Man 2

Spider-Man 2 to produkcja wyczekiwana przez niemal każdego użytkownika PlayStation 5. Tytuł ma ukazać się jesienią, a tymczasem otrzymujemy coraz więcej informacji dotyczących rozgrywki. Rano została zdementowana plotka o trybie kooperacji, a teraz wiele wskazuje na to, że kontynuacja historii Petera Parkera oraz Milesa Moralesa będzie mroczniejsza od poprzedniczek.

Historia opowiedziana w grze Spider-Man 2 ma być straszniejsza — tak twierdzą komentarze

Jak wiadomo nowym antagonistą w Spider-Manie 2 ma być Venom, czyli istota z kosmosu, która łączy się ze swoim ludzkim żywicielem, dając mu nadludzkie zdolności. Symbiont wykazuje się także olbrzymią agresją i bezwzględnością, a jako wroga uznał Petera Parkera, który był jego pierwszym żywicielem i go pokonał. Wspomnianemu przeciwnikowi głosu użycza Tony Todd, który jest znany m.in. z horroru Candyman.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem w odpowiedzi na najnowszy film YouTubera — Evana Filarca — pojawiło się parę komentarzy od osób, które rzekomo spotkały aktorów użyczających głosów postaciom w Spider-Manie 2. Według informacji, które miał otrzymać pierwszy z użytkowników, wynika, że w najnowszą historię o Człowieku Pająku najlepiej grać w słuchawkach i w ciemnościach ze względu na mroczny klimat rozgrywki. Druga osoba usłyszała podobną informację, że kontynuacja Spider-Mana ma być o wiele straszniejsza od swoich poprzedników.

Oczywiście są to tylko komentarze użytkowników YouTube, więc należy do nich podchodzić ze sporą rezerwą. Jednak biorąc pod uwagę, że w Spider-Man 2 pojawi się przerażający Venom, któremu głosu użycza aktor znany z horrorów, to rzeczywiście może być coś na rzeczy, a produkcja zaskoczy swoim klimatem.

Zobacz też: Najlepsze kamery samochodowe

Przypomnijmy, że Spider-Man 2 według zapowiedzi może być najładniejszą grą tej generacji. Więcej szczegółów dotyczącej produkcji i być może oficjalną datę premiery otrzymamy już jutro podczas PlayStation Showcase.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.