W Spider-Man 2 gracze będą mogli nieźle się poturbować! Nowa funkcja urozmaici rozgrywkę

Spider-Man 2

W zeszłym tygodniu do fanów wyczekujących przygód Człowieka Pająka dotarły świetne wieści – Spider-Man 2 uzyskał złoty status. To oznacza, że zaplanowana premiera nie jest niczym zagrożona i już niebawem będziemy mogli cieszyć się grą. Przed tym wydarzeniem twórcy potwierdzili natomiast jeszcze jeden ciekawy tryb dotyczący obrażeń od upadku, który został zaimplementowany w grze.

Realistyczne obrażenia od upadku w Spider-Man 2 dzięki trybowi full damage

Zwiastun Spider-Man 2

Jak dowiadujemy się z oświadczenia Insomniac Games dla IGN, w Marvel’s Spider-Man 2 znajdziemy tryb full damage. Dzięki tej opcji gracze będą mogli zapewnić sobie nieco bardziej realistyczne wrażenia z gry, bowiem sprawi ona, że upadek z wysokości zada bohaterowi obrażenia. Warto dodać, że w poprzednich grach Insomniac Games z serii o Człowieku Pająku takie obrażenia nie były uwzględniane, a bohater lądował na ziemi bez szwanku.

Staramy się, aby gracze mogli jeszcze bardziej dostosować model rozgrywki pod siebie. Właśnie dla takich graczy dodaliśmy opcję obrażeń od upadku, która domyślnie będzie wyłączona. Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić

Doug Sheahan, Insomniac Games

Niestety nie dowiedzieliśmy się, czy upadek z dużej wysokości poskutkuje śmiercią postaci, czy może naruszy tylko odrobinę pasek życia. O tym, jak w pełni działać będzie tryb full damage w Spider-Man 2 dowiemy się zapewne dopiero po premierze gry.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Na zakończenie przypominamy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października 2023 roku. Gra zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Warto również wspomnieć, że produkcja zaoferuje aż trzy tryby graficzne, które będą obsługiwać ray-tracing.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.