Spider-Man 2 – platyna już w rękach pierwszego gracza! Na przejście 100% gry poświęcił tylko kilka dni

spider-man 2

Klucze do Spider-Man 2 trafiły już do recenzentów, którzy swoimi opiniami o nadchodzącym tytule będą mogli podzielić się kilka dni przed premierą tytułu. Od momentu ich otrzymania niektórzy z nich najwyraźniej dosyć mocno skupili się na produkcji Insomaniac Games. Wczoraj pojawiła się informacja, że jeden z graczy zdołał już przejść 100% gry, a tym samym zdobyć platynę w Spider’s Man 2.

Spider-Man 2 – ile czasu potrzeba na przejście gry w 100%?

ChrisGaming95, jeden z graczy, który otrzymał wcześniejszy dostęp do produkcji, pochwalił się na Reddicie swoim osiągnięciem, czyli zdobyciem platyny w Spider-Man 2. Na przejście gry w 100% poświęcił 30 godzin. Wynika więc z tego, że odblokowanie platynowego trofeum będzie zajmowało mniej więcej tyle samo, co w poprzedniej odsłonie cyklu.

Informacje te zostały już potwierdzone przez Ryana Smitha z Insomaniac Games. Stwierdził on w rozmowie z redakcją VG247, że Spider-Man 2 zaoferuje podobną długość rozgrywki, co pierwsza odsłona. Główny wątek ma zapewnić około 17-18 godzin zabawy, acz na graczy czekają jeszcze dodatkowe aktywności i zadania. Opierając się na informacji od ChrisGaming95, na tego typu aktywności trzeba będzie poświęcić około 12 godzin.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Spider-Man 2 zadebiutuje już 20 października 2023 roku. Tytuł trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Czekacie na premierę gry? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.