Marvel’s Spider Man 2 – ujawniono datę udostępnienia trybu Nowa Gra Plus

Spider-Man 2

Wzbogacenie Spider Mana 2 o tryb Nowa Gra+ zostało zapowiedziane jeszcze przed premierą, jednak w połowie grudnia deweloperzy poinformowali o opóźnieniach. Po blisko dwumiesięcznej przerwie studio Insomniac Games w końcu podało konkretny termin udostępnienia aktualizacji.

Tryb Nowa Gra+ trafi do Spider Mana 2 w przyszłym miesiącu

Wyczekiwanie w niepewności nareszcie dobiegło końca. Insomniac Games za pośrednictwem portalu X (dawniej Twitter) podało dokładną datę udostępnienia aktualizacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze będą mogli pobrać patch wprowadzający Nową Grę+ już 7 marca 2024 roku. Oprócz lubianego trybu do Spider Mana 2 trafią m.in. dodatkowe stroje.

Twórcy deklarują, że to nie koniec nowości i zachęcają do uważnego śledzenia mediów społecznościowych. Szczegóły dotyczące pozostałych funkcji zostaną podane wraz ze zbliżającą się premierą.

Choć najnowsza odsłona przygód Petera Parkera zadebiutowała wyłącznie na konsoli PlayStation 5, to port na komputery osobiste znajduje się w przygotowaniu, co potwierdziły zrzuty ekranu z wersji testowej. Poznaliśmy również prognozowany termin zakończenia prac oraz budżet edycji PC.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.