Spider-Man na PC vs. Spider-Man Remastered na PS5. Porównanie graficzne wersji na obie platformy

Spider-Man Peter Parker

Tak jak zostało to zapowiedziane podczas czerwcowego State of Play, Spider-Man Remastered trafi na PC 12 sierpnia 2022 roku. W późniejszym czasie, a dokładniej podczas tegorocznej jesieni, na tę samą platformę wskoczy Spider-Man: Miles Morales. Teraz możemy przyjrzeć się, jak wygląda odświeżona wersja przygody Petera Parkera z PS5 na PC.

Spider-Man Remastered przetestuje PC wielu graczy

Porównanie graficzne Spider-Man Remastered na PS5 z wersją PC

Za porównanie graficzne ukazujące Spider-Man Remastered na PS5 oraz PC odpowiada YouTuber o pseudonimie Cycu1. Wykorzystał on bardzo podobne do siebie fragmenty zwiastunów oraz gameplayów, którymi promowano historię Człowieka-Pająka.

Autor filmu w pierwszej kolejności pokazał, jak w praktyce wyglądają filmiki przerywnikowe na obu platformach, a potem przedstawił nam kilka zrzutów ekranu w wysokiej jakości. Można śmiało powiedzieć, że wersja na komputery osobiste jest bardziej szczegółowa – w oczy rzuca się przede wszystkim większa ilość detali chociażby na kostiumie Spider-Mana czy twarzach NPC-ów.

Sprawdź także: The Callisto Protocol wgniecie w fotel

Warto dopowiedzieć, że kolejnymi exclusive’ami Sony w kolejce do premiery na platformie PC są prawdopodobnie Returnal oraz Sackboy: Wielka Przygoda. Obie produkcje wyciekły na Reddicie, a więcej szczegółów na ten temat znajduje się w podlinkowanym tekście.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z