W STALKER 2 nie zabraknie przerażających mutantów. Twórcy prezentują nową bestię

STALKER 2

Jakiś czas temu do sieci trafiły nowe zrzuty ekranu z gry STALKER 2. Tymczasem deweloperzy ze studia GSC Game World postanowili ponownie przypomnieć o swojej produkcji. Za pośrednictwem Twittera twórcy zaprezentowali bowiem jednego z mutantów, z którymi gracze będą musieli zmierzyć się w trakcie rozgrywki.

REKLAMA

STALKER 2 z prezentacją nowego mutanta z okazji światowego dnia kota

#InternationalCatDay pic.twitter.com/kYwX3uTGjv

— S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL (@stalker_thegame) August 8, 2022

#InternationalCatDay pic.twitter.com/kYwX3uTGjv

— S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL (@stalker_thegame) August 8, 2022

Studio GSC Game World postanowiło uczcić światowy dzień kota i z tej okazji opublikowało grafikę koncepcyjną prezentującą mutanta określanego mianem „Bayun”. Z przekazanych informacji wynika, że wspomniana bestia wyróżnia się zwinnością i umiejętnością skradania. Deweloperzy informują też, że potwór potrafi naśladować różnego rodzaju odgłosy, w tym również ludzką mowę.

Twórcy podkreślają także, że „przez lata opowieści o wspomnianym stworzeniu „były uznawane za bajki”. Skoro jednak deweloperzy zdecydowali się zaprezentować graczom „Bayuna”, to zainteresowani mogą być pewni, że w grze nie zabraknie momentów, w których będzie trzeba stanąć oko w oko z tym mutantem.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Przypomnijmy, że STALKER 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S. Produkcja GSC Game World ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku. Na ten moment dokładna data premiery gry nie jest znana. Warto także pamiętać, że w dniu swojego debiutu tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!