Star Wars Jedi 3 może już powstawać! Respawn poszukuje talentów do swojego zespołu

Star Wars Jedi Survivor Cal Kestis

Choć premiera Star Wars Jedi Survivor nie obyła się bez pewnych problemów, ostatecznie wydawca Eletronic Arts był niezwykle zadowolony z debiutu gry. Jak się okazuje, teraz twórcy z Respawn Entertainment odpowiedzialni za stworzenie produkcji, poszukują nowych członków do swojego zespołu zajmującego się projektem osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen. To sugeruje, że prace nad kolejną grą z serii mogą być już w trakcie przygotowań.

Star Wars Jedi 3 może być już w trakcie przygotowań. Twórcy z Respawn Entertainment prowadzą rekrutację do zespołu

Zwiastun Star Wars Jedi Survivor

Niedawno w sieci pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne opublikowane przez Respawn Entertainment. Jak się okazuje, deweloper poszukuje kandydatów na różne stanowiska w zespole Star Wars Jedi, co sugeruje, że prace nad kolejną grą z tej serii prawdopodobnie nabierają tempa. Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosła poprzednia produkcja, raczej nikogo nie zdziwi fakt, że kolejna odsłona może być w trakcie przygotowań.

Wśród ogłoszeń znajduje się między innymi oferta dla starszego artysty VFX, którego dodatkowym atutem byłaby znajomość Unreal Engine 5. Może to sugerować, że trzecia część Star Wars Jedi zostanie stworzona przy użyciu tego silnika, co stanowiłoby ulepszenie względem poprzedniego Unreal Engine 4. Respawn poszukuje również projektanta walki z „pasją do systemów walki wręcz”, a także głównego scenarzysty do ich „zabawnej, trzecioosobowej gry przygodowej pełnej akcji”.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Star Wars Jedi: Ocalały

Takie wieści z pewnością rozbudzają wyobraźnię fanów serii gier osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Jakiś czas temu reżyser Star Wars Jedi Survivor, Stif Asmussen wyznał, że widzi serię „jako trylogię”, więc najwyraźniej Respawn realizuje plany i nie zwalnia tempa. Na ten moment pozostaje nam jednak czekać na oficjalnie informacje ze strony twórców.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.