Star Wars Jedi: Ocalały będzie można pobrać wcześniej, aby być gotowym na premierę. Szczegóły preloadu

Star Wars Jedi: Ocalały

Ostatnie doniesienia o rozmiarze Star Wars Jedi: Ocalały na konsolach dosyć zszokowały graczy. Gra zajmie bowiem sporo ich przestrzeni dyskowej. Całe szczęście preload produkcji zostanie udostępniony stosunkowo wcześniej, więc będziemy mogli zarezerwować sobie trochę czasu na jej pobranie.

Preload Star Wars Jedi: Ocalały rozpocznie się 25 kwietnia

Set a reminder! ⏰

Pre-loading for #StarWarsJediSurvivor begins on April 25th!

Pre-order now: https://t.co/8ExD2RN0NJ pic.twitter.com/NxvgiR7vrC

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 20, 2023

Set a reminder! ⏰

Pre-loading for #StarWarsJediSurvivor begins on April 25th!

Pre-order now: https://t.co/8ExD2RN0NJ pic.twitter.com/NxvgiR7vrC

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 20, 2023

Na wstępie przypomnijmy dokładny rozmiar Star Wars Jedi: Ocalały. Na PS5 gra zajmie 147.577 GB, a w przypadku Xboxa Series X będziemy musieli pobrać na nasze dyski dokładnie 139,08 GB danych. W przypadku Xboxa Series S oraz PC liczba ta wynosi odpowiednio 44 GB oraz 155 GB.

Z całą pewnością są to dosyć niecodziennie rozmiary gry, nawet jak na dzisiejsze standardy. Całe szczęście będziemy mogli zacząć ją pobierać już 25 kwietnia. Preload rozpocznie się tego dnia dokładnie o 17:00 na PC oraz 19:00 na konsolach.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje natomiast już 28 kwietnia. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.