Star Wars Jedi: Ocalały nie oszczędzi również dysków PlayStation 5! Znamy rozmiar gry na konsolach Sony

Star Wars Jedi: Ocalały BD-1

Dziś rano informowaliśmy o rozmiarze Star Wars Jedi: Ocalały w wersji na Xbox Series X i Xbox Series S. Okazuje się, że posiadaczy PlayStation 5 również czekają wiosenne porządki. Nadchodzącą produkcja studia Respawn Entertainment będzie bowiem wymagać naprawdę dużo wolnej przestrzeni na dyskach twardych konsol Sony.

Ujawniono rozmiar Star Wars Jedi: Ocalały w wersji na konsole PlayStation 5

🚨 STAR WARS Jedi: Survivor™

🟫 Download Size : 147.577 GB (Version: 1.000.001)

🟦 Pre-Load : April 26
⬜ Launch : April 28

🟥 #StarWarsJediSurvivor #PS5 pic.twitter.com/u7eOZ0FON5

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) April 19, 2023

🚨 STAR WARS Jedi: Survivor™

🟫 Download Size : 147.577 GB (Version: 1.000.001)

🟦 Pre-Load : April 26
⬜ Launch : April 28

🟥 #StarWarsJediSurvivor #PS5 pic.twitter.com/u7eOZ0FON5

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) April 19, 2023

Szczegółami na temat rozmiaru Star Wars Jedi: Ocalały na PlayStation 5 podzielił się profil PlayStation Game Size za pośrednictwem portalu Twitter. Z powyższego wpisu dowiadujemy się, że kontynuacja przygód Cala Kestisa w wersji na konsole Sony będzie wymagać dokładnie 147.577 GB wolnej przestrzeni. Pliki niezbędne do uruchomienia nadchodzącej produkcji Respawn Entertainment gracze będą natomiast mogli pobrać 26 kwietnia.

Warto dodać, że podana przez PlayStation Game Size wartość prawdopodobnie nie uwzględnia premierowej aktualizacji. Star Wars Jedi: Ocalały w dniu swojego debiutu z pewnością otrzyma patch, który być może zwiększy całkowity rozmiar gry o kilka gigabajtów. Posiadacze PlayStation 5 – podobnie jak użytkownicy Xbox Series X – muszą więc dokładnie przejrzeć zawartość dysków swoich konsol, by odpowiednio przygotować się na premierę wspomnianej produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 28 kwietnia 2023 roku. Zainteresowani powinni również zapoznać się finałowym zwiastunem kontynuacji przygód Cala Kestisa, który jakiś czas temu został opublikowany przez Electronic Arts i deweloperów ze studia Respawn Entertainment.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.