Star Wars Jedi: Ocalały bez tajemnic! Na The Game Awards 2022 zobaczymy prezentację rozgrywki

Star Wars Jedi Ocalały

Steam sprawił wczoraj małą niespodziankę fanom Gwiezdnych wojen. Na platformie Valve pojawiła się bowiem dokładna data premiery zapowiedzianego w maju tego roku Star Wars Jedi: Ocalały. Electronic Arts nie odniosło się do całej sytuacji, ale wygląda na to, że wszystko wyjaśni się podczas gali The Game Awards 2022, na której – zgodnie z przekazanymi informacjami – zobaczymy kontynuację przygód Cala Kestisa.

Electronic Arts zaprasza na pokaz rozgrywki ze Star Wars Jedi: Ocalały

Podróż trwa dalej…

Zobacz pełną akcji rozgrywkę Star Wars Jedi: Ocalały podczas @thegameawards – streaming na żywo już 9 grudnia: https://t.co/ATHiAYNF9U #StarWarsJediSurvivor pic.twitter.com/xTllT2Zp0G

— EA Polska (@eapolska) December 5, 2022

Podróż trwa dalej…

Zobacz pełną akcji rozgrywkę Star Wars Jedi: Ocalały podczas @thegameawards – streaming na żywo już 9 grudnia: https://t.co/ATHiAYNF9U #StarWarsJediSurvivor pic.twitter.com/xTllT2Zp0G

— EA Polska (@eapolska) December 5, 2022

Na oficjalnym profilu polskiego oddziału firmy Electronic Arts pojawił się bowiem wpis, w którym poinformowano, że na tegorocznej gali The Game Awards zaprezentowana zostanie „pełnaj akcji rozgrywka” ze Star Wars Jedi: Ocalały. Amerykańska firma oraz deweloperzy z Respawn Entertainment z pewnością potwierdzą również dokładną datę premiery produkcji.

O obecności kontynuacji przygód Cala Kestisa na The Game Awards 2022 już pod koniec listopada informowali dwaj branżowi insiderzy – Tom Henderson oraz Jeff Grubb. Zdaniem pierwszego z wymienionych informatorów podczas wspomnianego wydarzenia ruszy przedsprzedaż nadchodzącej produkcji studia Respawn Entertainment.

Zobacz też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox One

Star Wars Jedi: Ocalały zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Według informacji, które pojawiły się wczoraj na platformie Steam, gra ma zadebiutować 16 marca 2023 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadchodzącą kontynuacja przygód Cala Kestisa będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!